Прем’єр-міністр: Україна буде забезпечена необхідною кількістю ефективних вакцин

Дата: 28.01.2021 09:18

Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду у подоланні пандемії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня.

Прем’єр-міністр наголосив, що Уряд має чіткий план дій з проведення вакцинації, законтрактував необхідну кількість доз вакцини та підготував для цього логістичну інфраструктуру, аби розпочати кампанію з вакцинації вже у лютому.

Очільник Уряду нагадав, що Національний план вакцинування передбачає 5 етапів, зокрема вакцинацію насамперед медпрацівників, військовослужбовців, осіб у будинках для людей похилого віку, соцпрацівників, учителів тощо. Загальна мета плану, за словами Дениса Шмигаля, — охоплення щонайменше 50% населення до кінця 2022 року.

«Україна буде забезпечена необхідною кількістю безпечних вакцин і вакцинація відбудеться в ті строки, у які було заплановано», — наголосив Прем’єр-міністр.

Детальніше за посиланням: http://surl.li/jzjs