Увага! 28 січня активізується циклон в Миколаївській і Одеській областях

Дата: 28.01.2021 13:21

За даними Українського гідрометеорологічного центру, у зв'язку з активізацією циклону над півднем України 28 січня в Одеській, Миколаївській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу (ІІІ рівень небезпечності); в Кіровоградській області сильний мокрий сніг (приріст снігового покриву 20-30 см), налипання мокрого снігу (ІІ рівень небезпечності); в Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях значний мокрий сніг (приріст снігового покриву 10-15 см), налипання мокрого снігу (І рівень небезпечності); на дорогах ожеледиця.

Погодні умови призведуть до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.