Уряд підтримав законопроєкт, який встановлює чіткі правила адмінтерустрою України

Дата: 28.01.2021 15:11

Наразі в Україні завдяки децентралізації сформовано новий сучасний адмінтерустрій. Відповідно, системних змін потребує й застаріле законодавство. Адже питання, пов’язані із змінами меж або присвоюванням статусу певного населеного пункту досі регулюється актом 40-річної давнини. Уряд ухвалив розроблений Мінрегіоном законопроєкт «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України», який має вирішити цю проблему.

«Розробивши цей законопроєкт, Мінрегіон в одному документі сконцентрував чіткі правила в сфері адміністративно-територіального устрою. Законопроєкт визначає, які органи мають ініціювати, приймати рішення щодо утворення, ліквідації, встановлення меж адмінтеродиниць, їх найменування, визначення категорії та здійснення обліку населених пунктів», – зазначає Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/Sj5Bmyn