Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 27/2021 «Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти»

Дата: 28.01.2021 15:13

Документ передбачає заснування президентських стипендій для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати; премій для переможців всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів; грантів на навчання за кордоном.

«Це наші найкращі учні. І ми будемо мотивувати їх старатися й надалі. Такі талановиті й цілеспрямовані діти побудують сильну та успішну Україну», – зазначив Глава держави.

Згідно з указом, Кабінет Міністрів України має у двомісячний строк розробити та затвердити порядки призначення та виплати цих стипендій, премій і грантів Президента.

Також уряд має передбачати у державному бюджеті України видатки на відповідні виплати https://cutt.ly/pj5CTJT.