Протоколи № 6, 7 від 25.01.2021

Дата: 25.01.2021 16:26

Протокол засідання спільних комісій з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Березанської селищної ради, комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та звязку, просторового планування Березанської селищної ради, комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності від 25.01.2021 № 6.

Протокол засідання спільних комісій з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Березанської селищної ради, комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та звязку, просторового планування Березанської селищної ради від 25.01.2021 № 7