Березанські аматори культури отримали перемогу в обласному огляді «Різдвяне диво»

Дата: 29.01.2021 13:01

27 січня 2021 року в м. Миколаєві відбувся дистанційний обласний огляд «Різдвяне диво», який проводив Миколаївський обласний центр народної творчості. В огляді взяли участь аматорські вокально-хорові, фольклорні, хореографічні й театральні колективи, а також майстри декоративно-прикладного мистецтва клубних закладів культури Миколаєва й області, всього близько 200 учасників.

Огляд проходив у чотирьох номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Хореографічне мистецтво»,«Декоративно-прикладне мистецтво».

Аматори Березанської територіальної громади теж взяли участь у цьому огляді та показали свої творчі здібності і зайняли призові місця одразу в кількох номінаціях.

В номінації «Театральне мистецтво» Гран-прі отримав фольклорно-етнографічний колектив «Світлиця» Будинку творчості школярів Березанської селищної ради.

В Номінації «Театральне мистецтво» І місце зайняв народний театр Березанського селищного Будинку культури «Кураж», який представив новорічно-різдвяну виставу.

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» наші березанські майстрині зайняли одразу два перших місця:

І місце отримала Тетяна Кравець, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Березанського БТШ, майстриня обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи;

ІІ місце – Гаврилюк Марія, майстриня Березанського селищного Будинку культури Березанської об’єднаної територіальної громади.

Лауреатами огляду «Різдвяне диво» в номінації «Вокальне мистецтво» стали аматори вокального ансамблю «Родинне джерело» Малахівського сільського будинку культури Березанської селищної ради.

Вітаємо аматорів культури Березанської громади з перемогою, дякуємо вам за вашу наполегливу працю, за ваш талант! Ви найкращі! Успіхів вам та подальших перемог!

Детальніше з інформацією огляду можна познайомитися, перейшовши за посиланням: https://ocnt.com.ua/u-mykolayevi-vpershe-provely.../