На виконкомі селищної ради прийнято низку важливих рішень

Дата: 29.01.2021 14:06

29 січня в Березанській селищній раді відбувлоя засідання виконкому, в роботі якого взяли участь 17 із 23 членів виконкому. На порядок денний було винесено 7 питань.

Під час розгляду питання «Про затвердження Положення щодо порядку видачі довідок виконавчим комітетом селищної ради» членами виконкому було внесено пропозицію щодо зміни формулювання деяких довідок, які було враховано.

Одноголосно було прийнято членами виконкому всі питання порядку денного. Прийнято рішення про створення комісії щодо захисту прав дитини; затверджено Положення про комісію з питань захисту прав дитини; визначено об’єкти та види робіт у вигляді громадських робіт для суб’єктів пробації; затверджено акти з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та інші.

Рішення виконкому будуть опубліковані на офіційному сайті Березанської громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, визначені чинним законодавством.