Увага! Управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації ініціює збір пропозицій щодо реалізації на території Миколаївської області соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Дата: 01.02.2021 16:06

Пропонується кожному жителю області долучитись до реалізації на території Миколаївської області соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Головною метою Соціального проекту є організація оздоровчої рухової активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

При проведенні заходів у рамках Соціального проекту можуть використовуватися різні форми, методи і засоби фізкультурно-спортивної роботи із залучення різних груп населення, у тому числі осіб з інвалідністю, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку (парки, сквери тощо), такі як:

-Формування маршрутів зі спортивного орієнтування;

-організація руханки з елементами спорту за участю провідних спортсменів;

-облаштування пішохідних, велосипедних та інших видів маршрутів;

-спортивні квести для всіх категорій та верств населення;

-заняття з ознайомленням з різними видами спорту та рухової активності;

-майстер-класи та показові виступи спортсменів з різних видів спорту;

-різні комплекси фізичних вправ помірної інтенсивності для учасників без спеціальної підготовки;

-проведення культурно-розважальних програм;

-організація онлайн-тренуваннь;

-організація спортивних фестивалів;

-проведення фізкультурно-оздоровчих заходів («Мама, тато, я – спортивна сім'я» тощо);

-прокат і демонстрація спортивного інвентарю для різних видів спорту та інші засоби з оздоровчої рухової активності;

-створення урбан-парків, проведення фестивалів вуличних культур тощо;

Заходи рекомендовано проводити щодня у місцях масового відпочинку громадян (парки, сквери тощо) у спеціально визначених місцях (зонах) за участі фахівців сфери фізичної культури і спорту.

Маєте пропозиції? Заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/ZKwFgihxakYRkRLo8

Пропозиції чекаємо до 12.02.2021 року

Детальніше про соціальний проєкт: https://cutt.ly/ykiEWTc