Рішення виконавчого комітету від 29.01.2021

Порядок денний виконкому від 29.01.2021 року

Список членів виконавчого комітету від 29.01.2021

Протокол засідання  виконавчого комітету від  29.01.2021. № 1

Рішення № 1 "Про створення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітетуБерезанської селищної ради"

(внесено зміни до п. 3 (додаток) згідно з рішенням виконкому № 45 від 27.04.2023)

Рішення № 2 "Про заходи щодо забезпечення збереження кабельних ліній зв’язку на території Березанської селищної ради на 2021 рік"

Рішення № 3 "Про затвердження переліку об’єктів  та видів робіт, на яких особипритягнуті до адміністративноївідповідальності у  виді суспільно-корисних робіт, та особи, засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, відбуватимуть покарання/стягнення протягом 2021 року"

Рішення № 4 "Про взяття на квартирний облік гр. Вдовицького Юрія Михайловича"

Рішення № 5 "Про упорядкування адресного господарства житловому будинку, розташованому в межах території Березанської селищної ради смт Березанка, вулиця  Степова  Миколаївської області, який належить  Колотухіну Юрію Анатолійовичу"

Рішення № 6 "Про  затвердження Положення про порядок видачі довідок   виконавчим комітетом Березанської селищної ради"

Рішення № 7 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" (припинено дію п. 48 згідно з рішенням № 58 від 27.05.2021), (внесено зміни до п. 15 згідно з рішенням виконкому № 231 від 30.12.2021)