Протягом 2020 року кадастрові реєстратори Миколаївщини опрацювали понад 117 тис. звернень громадян з питань ведення Державного земельного кадастру

Дата: 04.02.2021 11:48

Протягом 2020 року до Головного управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області надійшло 121 286 заяв громадян про надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали 117 091 заяву, або 96,5 % від загальної кількості. З початку 2021 року від громадян надійшло 5 887 заяв, з яких фахівці опрацювали 5 106 документів.

За звітний період на Миколаївщині за заявами громадян було зареєстровано 44 751 земельна ділянка. Найбільше наділів зареєстровано у Первомайському (3751), Вознесенському (2929) та Доманівському (2723) районах Миколаївської області.

Протягом зазначеного періоду фахівці землевпорядної служби Миколаївщини видали 32 433 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше таких документів видано у Первомайському (3290), Вознесенському (2770) та Вітовському (2035) районах Миколаївської області.

Детальніше: https://bitly.su/khadjc6