Дата: 08.02.2021 11:58

8 січня розпочав свою роботу Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» – це відкритий діалог влади та суспільства про боротьбу з пандемією, стан економіки і системи навчання, вакцинацію та протидію дезінформації.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна стане місцем для міжнародного обговорення глобальних викликів.

«Сьогодні перший захід, яким ми розпочинаємо серію з 30 масштабних щотижневих форумів в Україні. Це старт великого суспільного діалогу за участі влади, громадськості, наших партнерів, експертів, науковців, журналістів».

Про це під час відкриття Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» заявив Президент України Володимир Зеленський, анонсувавши низку масштабних заходів.

«Окрім COVID-19, ми будемо говорити про безпеку та оборону, про мир та війну, про Крим та Донбас, про комунальні тарифи, про судову та антикорупційну системи, сільське господарство, діджиталізацію та інфраструктуру, освіту, науку, культуру та спорт», - підкреслив Президент.

Також Володимир Зеленський запевнив, що формат святкування 24 серпня буде безпрецедентним.

За інформацією Всеукраїнський Форум Україна 30 Дивіться пряму трансляцію події: https://cutt.ly/hkn84dS