ОГОЛОШЕННЯ про проведення  конкурсу на  посаду директора комунального закладу Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради

Дата: 10.02.2021 15:24

Оголошено конкурс на  посаду директора комунального закладу Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 10.02.2021 року № 41-р.о. «Про конкурс на  посаду директора комунального закладу «Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради»  Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради, який знаходиться за адресою:

57420, с. Дмитрівка, вул. Миру, будинок 1, Миколаївський район, Миколаївська  область.

Умови оплати праці: відповідно до наказу МОН України від 26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: посаду директора Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Кандидати на посаду мають надати до відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/абоморальні якості.

Кінцевий термін подання документів кандидатами на посаду: 11березня 2021року. Конкурс проводитиметься 23березня 2021 року о 9:00 год у залі засідань Березанської селищної ради.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

• перевірки на знання законодавстваУкраїни у сфері загальної середньої освіти
  • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.