Оголошено конкурс Березанської селищної ради «Жінка року - 2021»

Дата: 15.02.2021 16:06

З метою сприяння формуванню та вираженню суспільно-політичної волі жінок, підтримки їх вміння, таланту, професійних та творчих здібностей, участі у державотворчому процесі, Березанська селищна рада оголошує конкурс «Жінка року - 2021».

Старостам Березанської селищної ради, установам, організаціям, підприємствам усіх форм власності, розташованих на території Березанської селищної ради, в термін до 20 лютого 2021 року необхідно направити подання та необхідні матеріали на учасниць конкурсу до відділу ОКМС Березанської селищної ради.

Жінки-переможниці конкурсу «Жінка року - 2021» отримають дипломи та нагороди від організаторів. Нагородження проводитиметься під час святкових заходів, приурочених до Дня 8 березня.

Детальніша інформація щодо умов конкурсу, порядку його проведення та нагородження у Розпорядженні селищного голови від 04.02.2021 № 34-р.о., посилання https://berezanska-gromada.gov.ua/2021-rik-14-23-28-11-01-2021/.