Президент дав завдання створити робочу групу між Україною та ОАЕ для співпраці в питанні вакцинації проти COVID-19

Дата: 16.02.2021 09:52

Президент поцікавився досвідом ОАЕ у зберіганні, транспортуванні та використанні вакцини проти COVID-19, а також питанням виробництва Еміратами власної вакцини та можливою зацікавленістю еміратської сторони у співпраці з українськими компаніями.

Керівники Управління охорони здоров'я Дубая запропонували представникам України ознайомитися з тим, як в ОАЕ зберігають та транспортують вакцини.

Вони також привітали ініціативу Глави Української держави щодо можливості спільного виробництва вакцини Україною та ОАЕ й висловили готовність працювати в цьому напрямку.

Детальніше: https://cutt.ly/2k1DRX8