До уваги мешканців сіл Лиманівського і Василівського старостатів та села Красне!

Дата: 16.02.2021 11:20

Запрошуємо мешканців Березанської територіальної громади до участі у роботі фокус-груп по сприянню стратегічній екологічній оцінці Стратегії розвитку Березанської територіальної громади на період 2020-2024 роки.

Найближчі зустрічі з даної теми відбудуться 17 лютого 2021 року у будівлі Лиманівського будинку культури о 9:30 в селі Лимани та о 12:30 в адмінбудівлі с. Красне (для мешканців Василівського старостату і села Красне).

Довідково: перша робоча зустріч фокус-групи, згідно із затвердженим графіком, відбулася 5 лютого в Матіясівському старостинському окрузі.