Pfizer подали заяву на реєстрацію вакцини для профілактики COVID-19

Дата: 17.02.2021 10:12

Сьогодні Україна отримала заяву на реєстрацію третьої вакцини для профілактики коронавірусної хвороби під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Відповідні документи подав відомий американський виробник Pfizer.

Відповідно до статті 9 Закону України про «Лікарські засоби», постанови Кабінету Міністрів від 08.02.2021 року № 95 вона була оперативно зареєстрована та сьогодні ж передана до Державного експертного Центру МОЗ України для здійснення експертної оцінки (співвідношення «користь/ризик» та перевірки реєстраційних матеріалів).

До “Єдиного вікна” МОЗ України подана заява про державну реєстрацію вакцини Комірнаті / Comirnaty, виробництва Pfizer Manufacturing Belgium під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Це вже третя вакцина, реєстрація якої почалася на території Украіїни. Наразі на реєстрації знаходяться вакцини проти COVID-19 від Oxford/AstraZeneca та Sinovac. Команда Міністерства охорони здоров’я докладає максимум зусиль, аби украіїнці якнайшвидше отримали доступ до кращих вакцин”, - повідомив Міністр охорони здоров’я Украіїни Максим Степанов.

Нагадаємо, вчора, 15 лютого 2021 року, в Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України було подано заявку про державну реєстрацію в Україні вакцини Oxford/AstraZeneca проти COVID-19 під зобов'язання для екстреного медичного застосування.