Проєкти рішень виконавчого комітету від 02.2021

Дата: 17.02.2021 14:50

Порядок денний  засідання виконавчого комітету від 23.02.2021 року

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про зняття з квартирного обліку громадян  Байдака Валентина Анатолійовича, Бігуна Дениса Валерійовича"

Проєкт рішення №... Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження форм подорожніх листів"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту «Нове будівництво нової  ПС 35/110 кВ  «Прогресівка»  (центр збору  потужності СЄС) Миколаївська область, Березанський район,  Прогресівка (поза межами населеного пункту кадастровий номер - 4820985000:15:000:0159)»

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту « Нове будівництво ПС 330 кВ  «Прогресівка» з заходами ЛЕП 330 кВ «Трихати-Аджали» для підключення ПС 35/110 кВ (центр збору  потужності СЄС) Миколаївська область, Березанський район,  Прогресівка (поза межами населеного пункту)»

Проєкт рішення №... "Про стан обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про погодження клопотання про надання дозволу на використання жорстви для задоволення потреб громади"