Фокус-група: дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади

Дата: 17.02.2021 16:28

17 лютого 2021 року у будівлі Лиманівського сільського клубу та адміністративній будівлі села Красне відбулася робота фокус-груп по сприянню стратегічній екологічній оцінці Стратегії розвитку Березанської громади на період 2020-2024 роки, що реалізується в рамках проєкту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади».

Обговорювали екологічні виклики розвитку громади. Мешканці громади переймаються питаннями майбутньої екології Березанського лиману, ремонту очисних споруд, порушенням власниками домогосподарств нормативів у сфері житлово-комунального господарства. Також було обговорено низку проблемних питань інших напрямків, які потрібно враховувати у програмно-планових документах громади.

Запрошуємо мешканців громади до участі у обговореннях в інших старостинських округах! Наступні фокус-групи планується провести 24 лютого 2021 року у адміністративних будівлях о 9-30 с. Калинівка та о 12-00 с. Щасливе.