Прем’єр-міністр: «Промисловий безвіз» та приєднання до ENTSO-E — конкретні кроки для подальшої євроінтеграції України

Дата: 18.02.2021 14:31

Лібералізація торгівлі між Україною та ЄС, а саме — «промисловий безвіз» та приєднання української енергосистеми до європейської мережі ENTSO-E — це конкретні кроки Уряду для подальшої євроінтеграції України. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з послами країн Європейського Союзу.

«Ми домовилися про проведення цьогоріч всебічного перегляду досягнення цілей Угоди про асоціацію та, зокрема, підтвердили готовність почати консультації щодо подальшого перегляду лібералізації торгівлі товарами в рамках ПВЗВТ», — зазначив Денис Шмигаль.

Очільник Уряду також висловив вдячність  ЄС за фінансування ініціативи COVAX, за якою Україна очікує першу партію вакцин у кількості 117 тисяч доз, а також 8 і більше мільйонів доз протягом цього року.

Детальніше за посиланням  https://bit.ly/3dnLNKA