Сьогодні згадуємо і вшановуємо пам'ять учасників Революції гідності та Героїв Небесної сотні

Дата: 19.02.2021 13:02

20 лютого з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні в Березанській публічній бібліотеці Березанської селищної ради відбулася тематична година-реквієм «Горіли шини й душі…».

Фото без опису Фото без опису

Сім років тому, на початку революційних подій, нікому і в голову не могло прийти, чим обернеться бажання простих людей жити в європейській, демократичній країні. Слова «Слава Україні! Героям слава!», що видавалися тоді простим вітанням, набули особливого значення після кривавих подій на Євромайдані у Києві 18-22 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок, справжніх патріотів волелюбної України, які поклали свої життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України.

Фото без опису Фото без опису

Своїми враженнями поділився свідок і учасник подій Євромайдану наш земляк Йосип Рогатинський. Затим поіменно згадали Героїв Небесної сотні та хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих співвітчизників. Вічна пам'ять героям! Слава Україні! Слава нації!