Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств  «Березань»,«Дмитрівка» на умовах контракту

Дата: 19.02.2021 15:11

Березанська селищна рада  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств  «Березань»,«Дмитрівка» на умовах контракту.

Для участі в конкурсі надаються наступні  документи: заява про участь у конкурсі, автобіографія, бізнес-план розвитку підприємства, заповнена особова карта (форма П-2), фото картки розміром 4 х 6 см – 2 шт., копія паспорта та ідентифікаційного номеру, копія трудової книжки, копія диплома  про освіту або інші документи, що підтверджують освіту претендента, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в письмовому вигляді.

Документи приймаються протягом 15 днів  з моменту опублікування оголошення  за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86. За довідками звертатися за телефоном: 2-13-43.

Вимоги до претендентів:
- громадянствоУкраїни;
– вільне
володіння державною мовою,
– навички
роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Заява на участь у конкурсі (завантажити)

Типова форма П-2 (завантажити)