Проведено виїзний прийом соціальних служб Березанської селищної ради на села Ташине і Прогресівка

Дата: 22.02.2021 16:24

19.02.2021 соціальними службами Березанської селищної ради був проведений другий з початку поточного року виїзний прийом  в села Ташине і Прогресівка.

Одночасно за участю дільничного офіцера Березанського відділення поліції провели обстеження родин, які опинилися в складних життєвих обставинах (СЖО), а також відвідали родини, які знаходяться під опікою, та дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході роботи виїзного прийому було:

-опрацьовано скарги громадян щодо економічного насилля над дітьми;

-вирішено проблему щодо оформлення матеріальної допомоги на лікування та отримання державних допомог;

-вирішено питання щодо забезпечення дровами;

-надано роз’яснення батькам щодо належного виконання батьківських обов’язків та вказано на адміністративну і кримінальну відповідальність за невиконання ними обов’язків;

-відвідали шість (6) одиноких та одиноко проживаючих громадян на предмет перевірки якості надання соціальних послуг на дому соціальними працівниками.

Підсумовуючи роботу виїзного прийому, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Наталія Матвієнко взяла на замітку для вирішення низку проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення, а саме: відсутність транспортного сполучення з адміністративним центром; зловживання алкогольними напоями деяких мешканців; працевлаштування.

В роботі виїзного прийому взяли участь начальник відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради Наталія Матвієнко, начальник Служби у справах дітей Березанської селищної ради Віра Заблоцька, завідуюча відділенням надомного обслуговування Центру соціальних послуг селищної ради Альона Шутова, соціальний працівник сіл Ташине, Люблине, Прогресівка Тетяна Шкуренко, дільничний офіцер Березанського відділення поліції Віктор Михайленко.