Протокол № 3: із 24 лютого запроваджено «жовтий» рівень безпеки та обмежено роботу закладів освіти, культури, спорту, громадського харчування

Дата: 22.02.2021 17:38

22.02.2021 в Березанській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якій розглядалося питання про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби на території селищної  територіальної громади відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами відповідно до постанови КМУ від 17.02.2021 № 104).

Комісія вирішила взяти до уваги зміни, внесені постановою КМУ № 104 від 17.02.2021 про продовження дії карантину на території України до 30 квітня 2021 року та, взявши до уваги запровадження з 24 лютого 2021 року на території України «жовтого» рівня безпеки, забезпечити на території Березанської селищної ради вимоги постанови КМУ № 1236 та № 104 про обмеження роботи закладів освіти, культури, спорту, громадського харчування тощо.

Детальніша інформація в Протоколі № 3 від 22 лютого 2021 року