Рішення виконавчого комітету від 23.02.2021

Дата: 23.02.2021 14:46

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 23.02.2021

Список присутніх членів виконкому

Протокол засідання виконавчого комітету від 23.02.2021 № 2

Рішення № 8 "Про стан обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян на території Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Березанської селищної ради"

Рішення № 10 "Про зняття з квартирного обліку громадян  Байдака Валентина Анатолійовича, Бігуна Дениса Валерійовича"

Рішення № 11 "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на 2021 рік"

Рішення № 12 "Про затвердження форм подорожніх листів"

Рішення № 13 "Про погодження клопотання про надання дозволу на використання жорстви для задоволення потреб громади"

Рішення № 14 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" (припинено дію п. 27 згідно з рішенням № 58 від 27.05.2021), (внесено зміни до п.5 згідно з рішенням виконкому від 26.11.2021 № 154)