Учасники обласного конкурсу «Барви надії» з Березанської громади здобули I і III місця в номінаціях «Авторський вірш» і «Поезія»

Дата: 24.02.2021 16:10

20 лютого 2021 року, напередодні 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки, дистанційно відбувся обласний конкурс «Барви надії», у якому взяли участь близько 100 представників аматорських колективів регіону з Баштанського, Вознесенського Миколаївського та Первомайського районів; міст Вознесенськ, Миколаїв, Первомайськ та Южноукраїнськ.

Конкурсна програма була представлена п’ятьма номінаціями: «Поезія», «Проза», «Авторський твір», «Літературно-музична композиція» і «Казка» та передбачала вікові категорії учасників: діти (від 7 до18 років) і дорослі  (від 19 до 65 років).

Від Березанської територіальної громади були дві учасниці – Алла Голокоз в дорослій категорії (Березанська центральна публічна бібліотека), учасниця літературно-поетичного клубу «Муза» Березанського селищного будинку культури в номінації «Авторський вірш» зайняла I місце та Єлизавета Біла в категорії дітей (Калинівська бібліотека-філія) зайняла  III місце в номінації «Поезія».

Вітаємо наших талановитих переможців, пишаємося ними і бажаємо їм подальших творчих злетів та перемог.

Детальніше про конкурс за посиланням: https://ocnt.com.ua/pidsumky-oblasnogo-konkursu-rozmovnogo-zhanru-barvy-nadiyi-2021/