Повідомлення RASFF: у замороженому філе курячому з Польщі виявлено Salmonella

Дата: 25.02.2021 14:17

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області  отримано лист Держпродспоживслужби від 22.02.2021 № 11.1.3-26/3868 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.0214-fup 6».

Відповідно до повідомлення від 19 лютого 2021 року № 2021.0214-fup 6 виявлено Salmonella entericaser Enteritidis (presence /25g) у замороженому філе курячому, що експортувалось з Республіки Польща (виробник: SpdEko-Grill, Sololka) до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (відправник: MitmarSp. z o.o., G?owno) та надіслано до України (отримувачі: ПП «Черагро», вул. Львівська, 32, м. Червоноград, Львівська обл., 80100; ТОВ «Фреш ФудЛоджистікс», вул. Лідавська, 1, м. Луцьк, Волинська область, 43016; ТОВ «ЕксімФуд», вул. Б. Хмельницького, 10, смт. Куликів, Жовкіський р-н, Львівська обл., 80362).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.