Профілактика попередження шахрайських дій, які вчиняються злочинцями проти осіб похилого віку

Дата: 25.02.2021 15:19

Питанню координації дій органу місцевого самоврядування і місцевої поліції приділяється значна увага. Останнім часом усе більше стали проявлятися шахрайські дії, вчинені проти осіб похилого віку, що стало приводом для зустрічі за круглим столом соціальних працівників Березанської селищної ради з дільничним інспектором Березанської територіальної громади.

Пенсіонери часто стають жертвами протиправних дій злочинців. Такі випадки вже зафіксовано й на території нашої громади. Під час наради працівників соціального захисту населення селищної ради, дільничний офіцер поліції Віктор Михайленко поінформував присутніх, що в основному переважають крадіжки (52%), шахрайства (23%) і пенсіонери стають жертвами корисливих злочинів,  метою яких є заволодіння їх майном або грошима.

Після обговорення даної теми обговорення даної теми, начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Наталія Матвієнко надала доручення соціальним працівникам селищної ради:  в ході повсякденної роботи проводити із особами похилого віку профілактичні бесіди з обов’язковим врученням інформаційних листівок (пам’яток) з рекомендаціями стосовно особистої безпеки та запобігання вчиненню проти них правопорушень та доведення інформації до дільничного інспектора поліції громади.

Станом на 25.02.2021 року здійснено  8  спільних візитів до осіб похилого віку дільничним офіцером і соціальними працівниками.