Робоча зустріч з питання проведення кампанії декларування доходів за 2020 рік

Дата: 26.02.2021 10:27

25.02.2021 в приміщенні Березанської  селищної ради відбулася робоча зустріч представників Березанської податкової інспекції і селищної ради.

Головна тема зустрічі – налагодження співпраці між податковою службою і органами місцевого самоврядування у період проведення кампанії декларування доходів за 2020 рік та отримання додаткових надходжень з податку на доходи фізичних осіб.

Начальник Березанської ДПІ Олександр Фойна акцентував увагу на тому, що у кампанії декларування доходів, згідно з чинним законодавством, також беруть участь і громадяни, які самостійно обробляють власні земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (одноосібники). Це пряме виконання громадянського обов’язку – задекларувати до 1 травня 2021 року отримані в 2020 році доходи, чим буде внесено посильний вклад до бюджету громади.