Комісія з питань захисту прав дитини прийняла важливі рішення

Дата: 26.02.2021 15:11

25.02.2021 відбулося перше засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови органу опіки та піклування Березанської селищної ради Валерія Хоміцького за участі членів комісії та старост Березанської територіальної громади.

На комісії розглядалися питання про затвердження індивідуальних планів роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування та дітьми, родини яких опинилися в складних життєвих обставинах (5 дітей); про взяття на облік родин, які опинилися в складних життєвих обставинах (2 родини); про неналежне виконання батьківських обов’язків (3 родини); про позбавлення батьківських прав (1 родина); про направлення дітей до комунального закладу «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (троє дітей); про порушення неповнолітніми чинного законодавства (керування транспортними засобами без дозвільних документів) та притягнення їх до адміністративної відповідальності (1 дитина).

По результатах роботи комісії було прийнято рішення здійснювати постійний контроль за даними родинами щодо належного виконання батьківських обов’язків, а також було надано доручення голови комісії щодо соціального супровіду відповідних родин.