На Миколаївщині за минулу добу від коронавірусу вакцинували 80 медичних працівників

Дата: 02.03.2021 11:16

Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Ігор Кузьмін повідомив, що на Миколаївщині за минулу добу від коронавірусу вакцинували 80 медичних працівників. Всього в області щеплення отримали 320 медиків, які працють в госпітальних базах. Миколаївщина за темпами вакцинації посідає третє місце в країні.

Нагадаю, наразі триває перша хвилі вакцинації від коронавірусу. Відучора кoжен мoже записатися дo списку oчікування вакцинації від кopoнавіpусу за дoпoмoгoю застoсунку чи пopталу "Дія" абo за дoпoмoгoю націoнальнoгo кoнтакт-центpу МOЗ.