У Дмитрівці провела роботу фокус-група по сприянню стратегічній екологічній оцінці Березанської громади

Дата: 04.03.2021 08:22

03 березня 2021 року у будівлі Дмитрівського сільського будинку культури відбулася робота фокус-групи по сприянню стратегічній екологічній оцінці Стратегії розвитку Березанської громади на період 2020-2024 роки, що реалізується в рамках проєкту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади».

Обговорювали екологічну ситуацію в Дмитрівці, Комісарівці, Ганнівці, Єлизаветівці, Журівці, Олександрівці, Червоному Подолі. Мешканці громади переймаються питаннями роздільного збору твердих побутових відходів та їх утилізації, розчищенням русла річки Сосик,  якісного водопостачання. Також обговорили низку проблемних питань інших напрямків, які потрібно враховувати у програмно-планових документах громади.

Запрошуємо громадськість територіальної громади до участі у підсумковій роботі фокус-групи, що відбудеться 19 березня о 9:30 у приміщенні Березанської селищної ради.