В Березанській публічній бібліотеці вітали своїх постійних читачок зі святом Весни

Дата: 04.03.2021 13:49

Щороку навесні, коли в повітрі відчувається подих теплих вітрів і сонечко все частіше вітає нас своїм золотавим світом, ми відзначаємо свято весни, надії і любові – свято усіх жінок.

До цієї прекрасної дати працівники Березанської публічної бібліотеки 4 березня влаштували святковий захід для своїх постійних читачів і гостей.

Програма заходу була насиченою: звучали пісні від шанованих і добре відомих у нашій громаді талановитих людей. Гучними аплодисментами і вигуками «Браво!» зустрічали й дякували співочим артистам Катерині Лозовій, Мирославу Гопайничу, Неллі Єгошиній, вокальному жіночому ансамблю народної пісні «Калинонька», авторці віршованого слова Галині Погребняк та майстрині гумористичного слова Ангеліні Куртяк.

Фото без опису Фото без опису

Дякували й ведучим заходу Аллі Голокоз і Христині Якубець, які створили в залі чудову родинну атмосферу, тримаючи жінок в теплих і ніжних обіймах поетичних слів: «Вітайте жінку: матір і кохану, живу, чарівну, грішну і святу. Без неї світ таким убогим стане, цініть її терплячу доброту! Вітаймо жінку – джерело любові, у свята і у будні, повсякчас. І не жалійте ніжності у слові, вона стократ повернеться до вас!»

Фото без опису Фото без опису