Призначено нового директора КЗ «Березанський районний народний історичний музей»

Дата: 05.03.2021 10:22

Данька Володимира Олександровича призначено на посаду директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей» як такого, що пройшов за конкурсом на заміщення вакантних посад, згідно ст. 20 ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» за контрактом на термін з 04 березня 2021 року по 03 березня 2026 року.

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Березанський районний народний історичний музей» проходив наживо в режимі он-лайн 2 березня 2021 року.