На Березанщині вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Дата: 09.03.2021 12:02

Сьогодні, 9 березня, біля монументу Тараса Григоровича Шевченка в Березанці відбувся мітинг з приводу відзначення 207-го дня народження генія і пророка, духовного батька українства. Ця дата стала гарним приводом згадати творчість українського поета, тема якої і сьогодні залишається актуальною. І  символічним було декламування віршів Шевченка у виконанні юних здобувачів освіти Березанського ЗЗСО.

Вшановуючи пам'ять Т.Г. Шевченка, ми утверджуємося як нація, як великий народ.

У мітингу та покладанні квітів взяли участь голова Миколаївської районної державної адміністрації Ігор Мухарський, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький, помічник голови Миколаївської районної державної адміністрації Олексій Сидорчук, депутати селищної ради, прихильники полум`яного борця за права, свободу, честь і гідність українського народу.