Мінрегіон запрошує до громадського обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

Дата: 11.03.2021 17:04

Мінрегіон пропонує долучитися до громадського обговорення проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розробленого міжвідомчою робочою групою Кабінету Міністрів України за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Проєкт Стратегії передбачає комплексний підхід до розбудови безбар’єрного простору для усіх без виключення соціальних груп населення, зокрема, молоді, батьків, дітей у віці до 6-ти років, дітей та дорослих з інвалідністю та літніх людей. Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою.

Долучайтеся до створення Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні – залишайте свої пропозиції та слідкуйте за анонсами онлайн зустрічей.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/HzEKikX