Обласний форум «Дієва жінка: міфи та реальність»: про діяльність громадських організацій інвалідів

Дата: 12.03.2021 12:42

10 березня у приміщенні Миколаївського академічного художнього російського  драматичного театру за ініціативи голови Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідність України» Ольги Степаненко відбувся форум «Дієва жінка: міфи та реальність». Головна мета форуму – залучити та адаптувати жінок з обмеженими фізичними можливостями до соціального життя, обмінятися своїми життєвими історіями та посприяти прояву жаги до спілкування.

На форум зібралися активні жінки з інвалідністю з Миколаєва та області – громадські діячки, політикині, викладачки та майстрині,  а також голови районних громадських організацій інвалідів. Від Березанської громади  учасницею даного зібрання була Ганна Свинаренко.

На форумі, який проводиться вже третій рік поспіль, обговорювали роль жінки в суспільстві та окреслили подальшу діяльність громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю.

Після зміни територіального устрою більшість районних організацій інвалідів змінили свої назви, деякі призупинили свою діяльність, але необхідність опікуватися проблемами людей з інвалідністю, надавати їм допомогу залишилася.

В Березанській селищній територіальній громаді проблемами людей з інвалідністю займається Ганна Свинаренко. Вже в якості соціального працівника селищної ради Ганна Федорівна продовжує міцно утримувати тісний взаємозв’язок з даною категоріє людей, опікуватися їхніми проблемами, не залишаючи наодинці.