Оголошення про проведення онлайн-презентації для представників елеваторів та виробників аквакультурного напрямку

Дата: 15.03.2021 11:26

Запрошуємо до участі в онлайн-презентації  представників елеваторів та виробників аквакультурного напрямку!

З метою впровадження на території області проекту Європейського Інвестиційного банку, 25 березня 2021 року о 10:00 відбудеться його презентація.

Захід спрямований на всебічне інформування потенційних бенефіціарів про умови кредитування, залучення коштів на розвиток важливих секторів економіки.

Запрошуємо до участі у заході агровиробників громади, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, осіб, які займаються аквакультурою/рибальством, а також представників елеваторів та постачальників засобів виробництва.

Посилання на zoom-конференцію: https://us02web.zoom.us/j/82216574649pwd=VGZSL2tMYVBmUE91QkhrZOhiNnNIQT09

Ідентифікатор конференції: 822 1657 4649

Код доступу: 255388