Протокол № 6: посилено жорсткий контроль за дотриманням протиепідемічних вимог

Дата: 15.03.2021 11:06

На позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС Березанської селищної ради після заслуховування інформації про стан епідемічної ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби, комісія вирішила забезпечити жорсткий контроль за виконанням карантинних вимог на території Березанської громади; рекомендувати начальнику Березанського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби забезпечити щоденне проведення робочою групою перевірок щодо дотримання протиепідемічних вимог під час карантину в закладах громадського харчування, громадському транспорті тощо.

Звернути особливу увагу на дотримання заборони роботи після 24-ої та до 7-ої години субєктів господарювання з надання послуг громадського харчування, крім діяльності з надання послуг із здійснення адресної доставки та на винос.

Рекомендувати начальнику Березанської поліції перевірити дотримання протиепідемічних вимог під час здійснення пасажирських перевезень.

Детальніше у Протоколі від 15.03.2021 № 6