Проєкти рішень виконавчого комітету від 03.2021

Дата: 13.03.2021 09:37

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від __.03.2021 року

Проєкт рішення №... "Про  стан фінансово-господарської діяльності  комунальних підприємств Березанської селищної ради  за січень-лютий 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про надання повноважень посадовій особі на винесення приписів та складання протоколів про адміністративні правопорушення"

Проєкт рішення №... "Про  схвалення  плану соціально-економічного розвитку Березанської селищної ради на 2021-2023 роки"

Проєкт рішення №... "Про охоплення дитини старшого дошкільного віку дошкільною освітою"

Проєкт рішення №... "Про роботу з сім’ями, які перебувають у  складних життєвих обставинах на території сіл Ташине, Красне"

Проєкт рішення №... "Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння  адреси нерухомому майну (складу), яке перебуває у комплексі механізований тік з ваговою та трансформаторною підстанцією,  розташованого в межах території Березанської селищної ради  с. Андрієво-Зорине, вулиця Молодіжна,12  Миколаївської області, що належить на праві власності  ТОВ «Березань-Агро»

Проєкт рішення №... "Про упорядкування адресного господарства села Лимани"

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради на ІІ квартал 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 15.12.2020 №3 «Про уповноваження старост Березанської селищної ради на вчинення делегованих повноважень»

Проєкт рішення №... "Про затвердження списку посадових осіб органу опіки та піклування Березанської селищної ради, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення  та бланк протоколу про адміністративне правопорушення"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про стан  військового обліку на території Березанської селищної ради у 2020 році та завдання  щодо його поліпшення в 2021 році"