Чергова VI сесія VIII скликання від 17.03.2021

Дата: 17.03.2021 13:55

Порядок денний VI сесії VIII скликання

Список депутатів та Результати поіменного голосування

Протокол № 06 від 17.03.2021

Рішення № 1 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду"

Рішення № 2 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Рішення № 3 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок"

Рішення № 4 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Рішення № 5 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України"

Рішення № 6 "Про передачу земельної ділянки в оренду громадянці України Бочаровій Ользі Миколаївні"

Рішення № 7 "Про зарахування земельної ділянки до земель запасу Березанської селищної ради"

Рішення № 9 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 11 "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється права сервітуту"

Рішення № 12 "Про надання дозволу   на розроблення детального плану території громадянину України Дулині Євгенію Вікторовичу"

Рішення № 13 "Про затвердження генерального плану населеного пункту та зонінгу села Люблине Ташинської сільської ради Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 14 "Про затвердження генерального плану населеного пункту та зонінгу села Ташине Ташинської сільської ради Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 17 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення виконавця  Послуг з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради"

Рішення № 18 "Про внесення змін до  штатного  розпису  апарату територіальної громади Березанської селищної ради на 2021 рік"

Рішення № 19 "Про затвердження  зведеного передавального акту від Дмитрівської, Краснянської, Краснопільської, Ташинської, Щасливської сільських рад на баланс Березанської селищної ради"

Рішення № 20 "Про передачу матеріальних цінностей Березанської селищної ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення № 21 "Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт та послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2021 році, Березанської селищної ради"

Рішення № 23 "Про затвердження кошторисної документації  технічного переоснащення в частині розробки протипожежних  заходів Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»,  смт. Березанка, пров. Банківський, 16, Березанського району Миколаївської області"

Рішення № 24 "Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Нове будівництво зовнішнього освітлення в межах дозволеної потужності за адресою: смт Березанка Миколаївського району Миколаївської області в межах території Березанської селищної ради»

Рішення № 25 "Про затвердження проєкту  «Технічне переоснащення в частині розробки протипожежних заходів Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», смт. Березанка, пров. Банківський, 18, Березанського району, Миколаївської області»

Рішення № 26 "Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг в  Комунальному закладі «Центр з надання соціальних послуг населенню Березанської селищної ради»

Рішення № 27 "Про призначення директора комунального  закладу Центр соціальних служб Березанської селищної ради"

Рішення № 28 "Про призначення на посаду директора комунального підприємства «Дмитрівка»

на умовах  Контракту"

Рішення № 29 "Про призначення на посаду директора комунального підприємства «Березань» на умовах  Контракту"

Рішення № 30 "Про  затвердження плану роботи Березанської селищної ради на 2021  рік"