Протокол № 7: запроваджено суворе дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 19.03.2021 09:46

18 березня в приміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному розглядалося питання про стан епідемічної ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби та запровадження додаткових заходів за дотриманням протиепідемічних обмежень.

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо поширення респіраторної хвороби на території селищної ради та у зв’язку із значною інтенсифікацією епідемічного процесу, комісія вирішила:

- заборонити на території Березанської селищної територіальної громади проведення масових професійних свят;

- мінімізувати  кількість працівників, які контактують з клієнтами-відвідувачами установ соціального захисту населення, ЦНАПу до стабілізації епідемічної ситуації на території області;

- розглянути можливість скасування особистих прийомів громадян або здійснювати прийоми за графіком чи дистанційно;

- рекомендувати керівникам закладів освіти перейти на дистанційну форму навчання в разі підвищення рівня захворюваності учнів та персоналу та запровадити однотижневі канікули з 22 березня 2021 року.

Детальніша інформація на сканкопії Протоколу № 7.