22 березня – Всесвітній день водних ресурсів

Дата: 22.03.2021 08:55

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Цей міжнародний день запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1993 році. Головна мета – привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Чиста вода стала глобальною проблемою, тому, відзначаючи День води, треба пам’ятати про це і більш дбайливо ставитися до наших водних ресурсів. Вмитися, прийняти душ, приготувати сніданок, прибрати у кімнаті, попрати, полити квіти –  це щоденні побутові ритуали для мільйона європейців і в той же час – це заповітна мрія для мільярда  жителів інших континентів.

З якістю питної води пов’язані стан здоров’я людей, екологічно безпечне харчування, вирішення проблем медичного і соціального характеру. Ми повинні пам’ятати про це, тому що від ставлення до води кожного з нас залежить, яку воду в майбутньому будуть пити наші нащадки.

Вода є нашим найдорожчим ресурсом, що потребує відповідального та раціонального використання, адже кліматичні зміни у водній сфері вже незворотні.

Кожен з нас може зробити прості кроки для бережливого ставлення до води і тим самим зберегти наші водні ресурси.