Відкрито реєстрацію заявок на участь жінок-фермерок з сільської місцевості

Дата: 22.03.2021 16:40

Департамент Агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації повідомляє, що відкрито реєстрацію заявок на участь жінок-фермерок з сільської місцевості, яка триватиме до 11 квітня 2021 року.

TalentA це інноваційна освітньо-грантова програма для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок і покращення продовольчої безпеки їхніх громад. Програма заснована міжнародною сільськогосподарською компанією Corteva Agriscience, призначенням якої є збагачення життя тих, хто виробляє, й тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Навчання в освітньому онлайн-хабі стартує 11 травня і завершиться 18 серпня 2021 року. По закінченню навчання фіналістки отримають шанс позмагатися за гранти від засновника Програми – міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience – на розвиток проєктів із забезпечення продовольчої безпеки своїх громад від 5 до 10 тис дол США.

Додаткову інформацію про захід можна отримати за посиланням https://talenta.org.ua/?fbclid=IwAr0WpSutDo6ENfGA0gEqxv7AZz5xRyevnaGuhYpITSkBEy_eXTCddbMyyTs.