Повідомлення RASFF: у грейпфрутах з Туреччини виявлено несанкціоновану речовину хлорпірифос-метил

Дата: 23.03.2021 09:38

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 15.03.2021 № 11.1.3-26/5870 щодо повідомлення RASFF від 11 березня 2021 року № 2021.0993-fup 8 стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос-метил (0.039 mg/kgppm) у грейпфрутах, що експортувались з Туреччини (експортер: Menas Mersin Zirai Urn.Isl.Ihr, San.Ve Tic A.S., Mersin) до Нідерландів (постачальник: Staay Food Group, Papendrecht), звідки відправлялись до України (отримувач: ТОВ «ТСПлюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.

Повідомлення RASFF від 26.02.2021 № 2121.0993 на 9 арк.

Повідомлення RASFF від 11.03.2021 № 2021.0993-fur на 7 арк.