Рішення виконавчого комітету від 23.03.2021

Список членів виконкому

Порядок денний засідання виконавчого комітету від 23.03.2021

Протокол засідання  виконавчого комітету від  23.03.2021 № 3

Рішення № 15 "Про  стан фінансово-господарської діяльності  комунальних підприємств Березанської селищної ради  за січень-лютий 2021 року"

Рішення №. 16 "Про охоплення дитини старшого дошкільного віку дошкільною освітою"

Рішення № 17 "Про роботу з сім’ями, які перебувають у  складних життєвих обставинах, на території сіл Ташине, Красне "

Рішення № 18 "Про затвердження списку посадових осіб органу опіки та піклування Березанської селищної ради, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення  та бланк протоколу про адміністративне правопорушення"

Рішення № 19 "Про проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Березанської селищної ради"

Рішення № 20 "Про надання повноважень посадовій особі на винесення приписів та складання протоколів про адміністративні правопорушення"

Рішення № 21 "Про стан  військового обліку на території Березанської селищної ради у 2020 роціта завдання  щодо його поліпшення в 2021 році"

Рішення  № 22 "Про  схвалення  плану соціально-економічного розвитку Березанської селищної ради на 2021-2023 роки"

Рішення № 23 "Про упорядкування адресного господарства села Лимани"

Рішення № 24 "Про присвоєння  адреси нерухомому майну (складу), яке перебуває у комплексі механізований тік з ваговою та трансформаторною підстанцією,  розташованого в межах території Березанської селищної ради  с. Андрієво-Зорине, вулиця Молодіжна,12  Миколаївської області, що належить на праві власності  ТОВ «Березань-Агро»

Рішення № 25 "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради на ІІ квартал 2021 року"

Рішення № 26 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 15.12.2020 №3 «Про уповноваження старост Березанської селищної ради на вчинення делегованих повноважень»

Рішення № 27 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" (припинено дію п.2 згідно з рішенням № 58 від 27.05.2021)