Визнано переможницю конкурсу на посаду директора Березанської музичної школи

Дата: 24.03.2021 16:32

23 березня 2021 року о 09:00 годині в приміщенні Березанської селищної ради відбувся конкурс на посаду директора «Березанської музичної школи Березанської селищної ради», який проходив наживо в режимі онлайн.

В конкурсі взяла участь одна кандидатка на посаду директора – нині виконуюча обовязки директора, вчителька музичної школи із 43-річним стажем роботи Тетяна Козонова, яка представила комісії свою програму діяльності й розвитку музичного закладу.

За рішенням конкурсної комісії переможницею визначено Козонову Тетяну Василівну. З новообраним директором музичної школи та відділом ОКМС Березанської селищної ради буде укладено контракт терміном на 5 років.

Вітаємо Тетяну Василівну з посадою директора Березанської музичної школи. Бажаємо творчого натхнення, нестримної енергії та успіхів у роботі.

Повна інформація у Протоколі засідання конкурсної комісії № 2 від 23.03.2021 (скачати для перегляду)