Оголошено конкурс на посаду директора Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради

Дата: 26.03.2021 13:59

Березанська селищна рада оголошує конкурс на  посаду директора комунального закладу Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 26.03.2021 року № 90-р.о. «Про конкурс на  посаду директора комунального закладу Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради»  Березанська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради, який знаходиться за адресою:

57420, с. Дмитрівка, вул. Миру, будинок 1, Березанський район, Миколаївська  область.

Умови оплати праці: відповідно наказу МОН України від 26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: посаду директора Дмитрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Кандидати на посаду мають надати до відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів кандидатами на посаду: 26квітня 2021року. Конкурс проводитиметься 05травня 2021 року о 9:00 год у залі засідань Березанської селищної ради.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.