На території Березанської селищної територіальної громади з 27.03.2021 встановлено "червоний" рівень епідемічної небезпеки

Дата: 26.03.2021 16:14

26.03.2021 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося позачергове засідання  комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради, на якому розглядалося питання про  визначення рівнів епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запровадження посилених протиепідемічних обмежень на території Березанської селищної ради.

Вивчивши та взявши до уваги протокол №14 рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 березня 2021 року та з урахуванням встановленого з 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 р на території Миколаївської області «червоного» рівня епідемічної небезпеки, комісія вирішила запровадити обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до «червоного» рівня епідемічної безпеки.

Детальніша інформація в Протоколі № 8 від 26.03.2021.