Очільник Березанської громади провів схід громадян у найвіддаленішому селі Прогресівка

Дата: 26.03.2021 14:06

Сьогодні, 26.03.2021, разом із представником фірми Sсateс Solar, яка проводить будівництво сонячних батарей на території села Прогресівка, очільник Березанської громади ініціював сходку громадян.

Порушувалося питання по договору соціального партнерства з фірмою Sсateс Solar на 2021 рік. Жителів села ознайомили, що в 2021 році згідно укладеного договору буде виконано капітальний ремонт сільського клубу на 1 млн 700 тис. грн. Ця ж компанія буде фінансувати ремонт дороги, що сполучає Прогресівку з селом Лисенково Одеської області (це дорога по договору сервітуту). Також планується відремонтувати або встановити нову водонапірну башту та на умовах співфінансування з компанією виготовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги з Прогрівки до Березанки.

Запропонував прогресівцям щоб кошти, які будуть виділені компанією під соціальні інвестиції в 2021 році, спрямувати на співфінасування капітального ремонту дороги від Прогресівки до Краснопілля (участь у цьому співфінансуванні з обласного, державного і селищного бюджетів).

Узяв до уваги прохання мешканців розпочати в першу чергу ремонт дороги від Прогресівки в напрямку Краснопілля.

Порушувалося ще питання щодо транспортного сполучення між Прогресівкою і Березанкою.