Спеціалісти Березанської селищної ради провели виїзний прийом громадян в селі Щасливе

Дата: 26.03.2021 18:48

26.03.2021 у селі Щасливе спеціалісти Березанської селищної ради провели виїзний прийом громадян.

Начальник відділу соціального захисту населення Наталя Матвієнко надала громадянам роз’яснення щодо порядку оформлення та виплат одиноким матерям, субсидій, пільг та інших державних виплат.

Завідуюча відділом Центру з надання соціальних послуг селищної ради Олена Шутова разом із соціальними працівниками Щасливого відвідали 11 громадян похилого віку, які знаходяться на надомному обслуговуванні, з метою перевірки якості надання послуг. Усі підопічні задоволені роботою соціальних працівників Віри Овчинникової та Тетяни Порхун.

Секретар виконкому селищної ради Наталя Кліщенко надала методичну допомогу старості села Ірині Пирог-Кравчук стосовно ведення документації.

В рамках виїзного прийому спеціалісти селищної ради разом із старостою відвідали дитсадок, бібліотеку, медичний пункт здоров’я для ознайомлення з роботою даних закладів.

Підсумок виїзного прийому громадян: всі звернення були відпрацьовані на місці, крім одного, яке потребує детальнішого вивчення, результат буде повідомлено громадянці Людмилі Ді в телефонному режимі.